zde se nacházíte:
Úvod > Stravování

Stravování

Bufet ve stodole

Ubytování je bez stravy, k dispozici je moderní, vybavená kuchyně. Za příplatek je možné zajistit snídaně, polopenzi nebo plnou penzi. Jídlo je podáváno ve " Stodole", jedná se o zrekonstruovanou  budovu v areálu, mimo  apartmány, což zajišťuje  klid pro ubytované. Bufet ve "Stodole" je plně vybaven  k přípravě jídel a podávání  nápojů a k příjemnému stylovému stolování. Prostory jsou  také využívány k oslavám a setkáním.

V letním období zajišťujeme za příplatek grilování, opékání selat atd. Možnost zakoupení nealkoholických a alkoholických nápojů a tradičních domácích potravin a medu.

Sklípek

Nově jsme pro vás otevřeli vinný sklípek, který se nachází přímo v objektu. Je  vhodný jak  pro oslavy a setkání, tak pro  klidné posezení s přáteli u dobrého vína z jižní Moravy. 

Místnosti se nachází v původních sklepích. V současnosti nabízí k posezení  26 míst  ve dvou prostorách, které jsou vzájemně propojeny a jsou vytápěny krbem.  Na opravu sklepa byl použit původní kámen, cihly, břidlice a vybavení je z přírodního dřeva.

 

Podáváme zde moravská vína a domácí hruškovici a slivovici. Vaříme z regionálních surovin například to jsou: domácí ovčí a kozí sýr, domácí uzeniny s regionální značkou, zelenina z vlastní zahrádky, domácí bylinkové čaje, džemy, medy. V létě  grilujeme nejen pstruhy a makrely, ale také  krůty a sele. Rovnež není problém zajistit domácí zabijačku od "A do Z",  což je vhodné pro skupiny.