zde se nacházíte:
Úvod > Aktuálně > Rozloučení s létem, informace pro klienty

Aktuálně

Rozloučení s létem, informace pro klienty

Vážení klienti a přátelé  Volárny.

Chtěli bychom Vám poděkovat za  krásné léto, které jsme  i díky vám prožili u nás na Volárně. Zážitků a  veselých chvil bylo mnoho, bohužel ale i takové, které nás dovedli k tomuto textu.

Pokud se k nám chystáte, prosíme o přečtení informací, které se týkají ubytování v objektu. Předem se omlouváme za podrobnější popis, ale naším cílem je maximální spokojenost hostů a jejich informovanost k tomu přispívá.

Chtěli bychom zdůraznit, že se nejedná o chalupu, jak někteří klienti předpokládali. Ubytování na Volárně nabízí apartmány, společnou kuchyň pro klienty, jídelnu s TV  či sklípek. Výše uvedené se nachází v jedné budově, takže hosté mají dostatečné soukromí a nemusí s personálem přijít do styku. V přední  udržované zahradě je k dispozici bazén a lehátka. V této části  je i vchod do druhé budovy, která je využívána k vaření a podávání jídel klientům. Je zde možné i grilovat nebo si posedět u piva nebo kávy. Popsaná část je určena hostům, ale je samozřejmé, že správce nebo pokojská se zde musí pohybovat, aby zajistili  veškeré potřebné služby.

Objekt je natolik velký, že není možné ho pronajmout  bez přítomnosti správce a údržba bazénu, zahrady a vaření jídel vyžaduje občasnou přítomnost pracovníka.

Soukromá část je zcela oddělena od penzionu a navzájem se neruší.

Pracovali jsme na tom, aby soukromí klientů  bylo v rovnováze s poskytovanými službami.

Chtěli bychom také požádat naše budoucí hosty, aby respektovali počet lidí, pro které si objednali pobyt. Pokud je tento počet překročen, mohou vzniknout problémy, které zbytečně znepříjemní vaši dovolenou.

 

Podobná situace nastává, kdy k ubytovaným přijde  návštěva, která setrvá v objektu celý den. Prosíme, zvažte počet dalších návštěvníků a informujte o tom správce.

Jsme toho názoru, že dokážeme pro všechny naše klienty vytvořit tu správnou atmosféru a pohodu tak, aby si dovolenou opravdu užili a rádi se k nám vraceli.

 

Závěrem bychom Vám chtěli poděkovat za přečtení výše uvedeného textu a upozornit, že na našich webových stránkách najdete všechny potřebné informace.